Рекомендації по вибору дверей

ЯКІ ЗАМКИ ВРЯТУЮТЬ ВІД ВЗЛОМУ

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ: ЯК НЕ ПОТРАПИТИСЯ НА ГАЧОК ДОМУШНИКІВ

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ: ЯКІ ЗАМКИ НАС ВРЯТУЮТЬ ВІД ВЗЛОМУ

СЕРЕДОВИЩЕ ПРОЖИВАННЯ: ОБЕРЕЖНО!!! КИТАЙСЬКІ ДВЕРІ

КИТАЙСЬКІ ДВЕРІ, ВЗЛОМ ДВЕРІ СОКИРОЮ, ЯК ЛОМАТИ ДВЕРІ

ПЕРЕД ТИМ ЯК КУПИТИ ВХІДНІ ДВЕРІ!

ЧОМУ ВАМ ЗА ВЕЛИКІ ГРОШІ НАМАГАЮТЬСЯ ПРОДАТИ ПРОТИЗЛОМНІ ДВЕРІ?

ПЕРЕД ТИМ ЯК КУПИТИ ПРОТИЗЛОМНІ ДВЕРІ

Очевидно, що людина, яка купує броньовані двері, в першу чергу стурбована проблемою безпеки. Його головне завдання – забезпечити захист приміщення від злому та несанкціонованого проникнення. Всі інші функції бронедвері (тепло- та звукоізоляція, естетика тощо) є необхідними, але вторинними в порівнянні з вирішенням основного питання.
Детальніше
Види взлому бронедверей. Важливо!

Види взлому бронедверей. Важливо!

Детальніше
Як не потрапити на гачок шахраїв?

Як не потрапити на гачок шахраїв?

Ринок буквально переповнений різноманітними пропозиціями металевих дверей. І в цьому дверному морі дуже легко загубитися, нарватися на недобросовісного виробника чи продавця, а то й просто на шахрая. Хотілося б дати кілька рекомендацій - як не дозволити себе обдурити.
Детальніше
Увага підробки

Увага, підробки!

Підробки за всіх часів були вигідним бізнесом. Видати дешеву та неякісну продукцію за дорогу та високоякісну, і продати за ціною відомої марки – давно відоме шахрайство.
Детальніше
Китайські двері

Китайскі двері

Китайська культура розвивалася тисячоліття, коли в нас князі ще самі землю орали, Китай уже був імперією зі складною бюрократичною структурою. Китайські філософи вивчаються та цитуються до цього дня. Сукня із справжнього китайського шовку – мрія будь-якої жінки. Вази із китайської порцеляни – безпрограшний лот будь-якого аукціону. Внимание, вопрос! Как страна с такой культурой ухитряется производить такие некачественные металлические двери?
Детальніше