СПІВРОБІТНИЦТВО З НАМИ

Шановні панове!

МИ ВІДКРИТІ ДЛЯ СПІВРОБІТНИЦТВА 

 

Фабрика дверей ВЛАСТ співпрацює з низкою будівельних компаній в області постачання їх бронедвері, протипожежні броньовані двері , решітками, металопластиковими вікнами та вхідними дверима. 


Для будівельних компаній нами розроблено різні системи знижок і спеціальних пропозицій: ми завжди відкриті для співпраці. Всі конкретні пропозиції обговорюються в індивідуальному порядку з керівництвом фабрики дверей ВЛАСТ. 

 

Пропонуємо комплексні рішення для котеджів по установці металевих вхідних дверей від «економ» до «елітного »класів, металевих конструкцій, зимових садів, решіток різних типів і т. п. 


Принципова відмінність нашої фірми від інших: наші бронедвері ви не побачите в магазинах (за рахунок чого ми тримаємо досить прийнятну ціну на бронедвері серед легальних сертифікованих фірм). Але ми створили один з найбільш інформативних сайтів по металевим дверям; на сторінках якого, ви, не виходячи з дому, можете отримати колосальний обсяг грамотної інформації. На це не здатен жоден салон або магазин. 


Якщо замовника все влаштовує, але він не може замовити наші вхідні двері, не бачачи наживо наших робіт, ми завжди готові піти на зустріч і, як виняток, можемо організувати візит на виробництво, де він все побачить своїми очима. 

 

 МИ ПРОПОНУЄМО:

  • вигідні умови співпраці; 
  • відмінну якість виробів і послуг; 
  • найкоротші терміни виготовлення; 
  • зручну систему знижок; 
  • навчання всього персоналу дилерської фірми особливостям роботи з продукцією фірми; 
  • підтримку з боку компанії (маркетингову, комерційну, рекламну, інформаційну); 
  • індивідуальний підхід до партнера. 

 

ВИРІШИЛИ СТАТИ ДИСТРИБЬЮТОРОМ НАШОЇ КОМПАНІЇ? 

 Ви можете зв'язатися з нами за телефонами: 

(044) 537-20-62, (044) 501-80-08 

або по e-mail:  vlast_door@ukr.net