ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ

Відповідь: На сьогоднішній день ринок вхідних металевих дверей дуже різноманітний. Ми пропонуємо невеликий огляд, скориставшись яким, можна підібрати хорошу сталеву вхідні двері. Для того щоб підібрати хорошу сталеву двері, необхідно чітко відповісти на питання: Для чого Вам потрібна металеві двері? Ви думаєте надійно закрити технічне приміщення сталевими дверима і при цьому не пред'являєте особливих вимог до дверей, як елементу інтер'єру або Ви маєте намір встановити якісні вхідні двері в Вашу квартиру або котедж.

Відповідь: По пристрою сталеві вітчизняні двері і імпортні вхідні двері подібні. Основу дверного полотна складає каркас з ребрами жорсткості, зварений із сталевого куточка. На залізний каркас приварюють сталеві захисні листи. Металеві двері вішають на петлі в сталеву коробку, яку зміцнюють у дверному прорізі.

Відповідь: У вхідних дверей вітчизняного виробництва, кількість і товщина металевих листів - питання бажання заказчіка.Необходімо відзначити, що збільшення товщини листів та наявність внутрішнього листа підвищує жорсткість конструкції. З іншого боку, частою помилкою при виборі сталевих дверей є бажання клієнта отримати залізні двері з максимальною товщиною листа, а в той же час якості замкової системи належної уваги не приділяється. Абсолютна більшість дверей розкриваються зловмисниками шляхом роботи проти замку, і лише незначна частина випадкових зловмисників намагалися розкривати двері «варварськими» способами шляхом руйнування металоконструкцій, спилювання петель, випилювання листа, тому що ці способи дуже шумні, трудомісткі і найголовніше малоефективні.

Відповідь: Необхідно пам'ятати металеві притвори з кутника . Притвор необхідний в конструкції елітної вхідних дверей для підвищення її надійності і тепло звукоізоляції. Притвором називається виступає деталь зовні дверного полотна і з внутрішньої сторони рами, що перекриває наскрізну щілину між полоном і рамою при закритій залізних дверей. Притвор ускладнює можливість пошкодження ригелів замку і віджимання полотна вхідних дверей.

Відповідь: Наша фірма спирається на багаторічний досвід роботи, зупинила свій вибір на двох найвідоміших марках замків італійського виробництва, таких як Чизай "CISA» і Мотура «MOTTURA». Ці замки відрізняє дуже висока надійність роботи, підвищена секретність. Секретність і широкий спектр різних моделей.

Відповідь: : Більшість вироблених нами дверей підійдуть для цих умов. Рекомендуємо Вам звернути увагу на двері Acoustic. Коструктівною особливістю цих дверей є потрійний притвор з потрійним контуром ущільнення. Це забезпечує максимальні показники по теплоізоляції, надійно захистить квартиру від проникнення шуму і запахів.Детальну консультацію ви зможете отримати в нашому салоні або по телефону (044) 537 2062.