ЗАХИСНІ СКЛАДАНІ РЕШІТКИ

На сьогоднішній день нам відомо багато випадків, де від квартирних крадіжок не рятували навіть двері з охоронною сигналізацією. Зловмисникам вистачає порядку 1-3- хвилини до приїзду охорони, для скоєння злочину. Щоб жити спокійно і не про що не хвилюватися потрібно грамотно себе захистити і відгородитися від можливих зловмисників. З цією метою ФАБРИКА ДВЕРЕЙ ВЛАСТ розробила - захисні складаний гратчастих дверей.


Наша розробка призначена для тих, хто за мінімальні витрати, хоче убезпечити себе, не змінюючи свою двері на більш надійну. Дану двері можна встановлювати безпосередньо за вашою вхідними дверима, що значно підвищить безпеку Вашого майна.

В оснащенні ґратчастих дверей присутні врізні механічні замки циліндричного типу, вироблені в Італії. Вони володіють підвищеною надійністю, відповідаючи класу «А» секретності. Гратчасті двері, що володіють орної конструкцією, складаються з дверного короба, закріпленого на захисній стіні в дверному отворі, а також прута 14 мм в діаметрі.


Замикаються двері за допомогою рухомих вертикальних ригелів. Петлі мають можливість блокування пасивними ригелями, захищаючи від зайвих впливів і зняття гратчастої двері з петель.

 

СХЕМИ ВІДКРИВАННЯ СКЛАДАНИХ РЕШІТОК ВЛАСТ

 

1.ОДНОСТВОРЧАТАЯ складаний РЕШІТКА 

Відкривання: назовні

Відкривання: назовні і в усередину


2. двостулкових складаний РЕШІТКА

Відкривання: назовні

Відкривання: назовні і в усередину


3. Багатостулкові складаний РЕШІТКА

Відкривання: назовні

Відкривання: назовні і в усередину

 

Захисні гратчасті двері ВЛАСТ складного типу: інженерне засіб для підвищеної безпеки

 

Захисні гратчасті двері складного типу, що випускаються під маркою «Власт», призначені для того, щоб захищати об'єкти, що відносяться до житлового та нежитлового фонду, від несанкціонованих проникнень через вікна і двері квартир і приватних будинків і т.д.


З огляду на будь-які побажання клієнтів, висококваліфіковані фахівці нашої компанії розроблять оптимальне рішення, пов'язане із захистом Вашої особистої власності.


Позиціюємося на ринку безпеки, як торгова марка, яка гарантує гідну якість. Ми дбаємо про те, щоб кожне замовлення було виконано на високому рівні, був еталоном надійності і якості.

 

Захисні гратчасті складні двері та решітки ВЛАСТ

 

  • Установка всередині приміщення. Повне дотримання охоронних і банківських вимог сприяє ефективному застосуванню в парі з іншими охоронними системами.
  • Ефективний захист від зломів. З подібною конструкцією не страшні спроби незаконних проникнень в приміщення, зломів і крадіжок.
  • Огорожа від падінь. Це гарантований захист від падіння дітей з вікон і балконів. Після того, як розсувні решітки будуть закриті батьками в дитячій, доступ малюка до вікон повністю виключається в будинку або квартирі. Порушення функції провітрювання під назвою «відкрита стулка» не відбувається. Якщо датчики охоронної сигналізації розташовані грамотно, «відкрита стулка» застосовується комплексно з охороною будинку по його зовнішньому периметру. Перебуваючи в будинку, дитина може дихати свіжим повітрям і бути повністю захищеним.
  • Виробництво з сертифікованої сталі високої якості без застосування елементів і комплектуючих із пластику (нейлону) і алюмінію.
  • Відсутність кріпильної габаритної рами на протязі периметра складаний решітки, а також різних базових і паркувальних стійок, зменшують габарити отвору. Виготовлення складних ґратчастих дверей ВЛАСТ, що володіють рамної металоконструкцією, проводиться зрідка, коли технічної можливості кріплення немає, оскільки верхній або нижній укіс відсутня. У всіх інших випадках завдяки виробничої і монтажної технології, в ролі несучої рами виступають укоси прорізу, що сприяють істотній економії місця в отворі і збереженню його светопропускаемости.
  • Оснащені пятиточечной системою замикання працює за принципом сейфа. При повороті ключа в замку запускається рух 2 верхніх і нижніх тяг і ригеля замка по центру, блокуючи грати в 5 точках одночасно.
  • Надійний захист, якщо конструкція знаходиться в закритому стані, і відчуття повної свободи простору, якщо вона у відкритому вигляді. Економлять житловий простір і не захаращують прохід.
  • Ніяких перешкод для нормального функціонування, відкривання, закривання, а також провітрювання вікон і дверей.
  • Зручність у процесі прибирання приміщень, миття вітрин і вікон.
  • Відмінне рішення, де звичайну гратчасту двері, неможливо встановити.