ЯК ВИКОНУЄТЬСЯ МОНТАЖ ВХІДНИХ МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ

Аксіома, яка стверджує, що металеві двері є найкращим захисником безпеки житла, буде не зовсім вірною, якщо не зробити деякого уточнення.

 

ДЕМОНТАЖ ДВЕРЕЙ

 

Металеві вхідні двері повинні бути встановлені правильно. Коли споживачі роблять замовлення на покупку, вони взагалі часом не замислюються над процесом монтажу, але виробники попереджають, що без якісної і правильного встановлення , захисні функції двері реалізуються не в повній мірі. З такої ситуації є вихід, довірте процес установки майстрам професіоналам, бажано, щоб вони працювали в тій же фірмі, в якій була куплена металеві двері. Фабрика дверей ВЛАСТ надає послуги якісного монтажу. 

 

Є кілька корисних рекомендацій, які допоможуть визначити якість встановлення.

 

По-перше, металеві двері повинні легко відкриватися і закриватися, не зачіпаючи при цьому частини дверної коробки. Деякі постачальники можуть стверджувати, що легкий дотик все одно з'явиться, так як двері з часом «просядуть». Потрібно вимагати усунення будь-яких притирань, тому що хороші двері просідати не повинні. Такі випадки можна усунути шляхом регулювання петель.

МОНТАЖ ДВЕРЕЙ

 
Технологія монтажу 
Монтаж дверної коробки і дверних блоків 
Оздоблення дверного отвору 
Монтаж дотягувача
 

По-друге, слід перевірити роботу замикаючого механізму. 

 

По-третє, сталева коробка повинна бути прикріплена до стіни за допомогою металевих штирів, які вмуровані в стіну . Іноді можуть виникнути проблеми з встановленням , якщо застосовувалися гіпсокартонні листи для оздоблення стін. 

 

Звичайно, після закінчення всіх робіт, на поверхні виробу не повинно бути ніяких фізичних або хімічних пошкоджень. Щоб уникнути цього, сучасні металеві двері поставляються з захисним покриттям, яке легко знімається після завершення монтажу. 


Вся фурнітура природно встановлюється в останню чергу, тому в комплекті повинні знаходитися всі необхідні комплектуючі. Правильний монтаж броньованої двері - запорука довгої служби виробу і відмінна безпека. 

 

 Подібне правило поширюється не  тільки на якісний монтаж. Про це варто пам'ятати, адже використання низькоякісних матеріалів при виробництві, а так само некваліфікований персонал, цілком можуть зробити всі зусилля по монтажу цілком марними. Довіряйте роботу тільки професіоналам - майстрам фабрики дверей ВЛАСТ.

ДОСТАВКА МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ