КОНСТРУКЦІЯ ДВЕРЕЙ

ВИДИ КОНСТРУКЦІЙ НА БРОНЬОВАНІ ДВЕРІ

 

Якщо дверний отвір повинен бути максимально широким, то застосовується уголковая металеві двері. Конструкція таких дверей представляє

ВХІДНІ ДВЕРІ СКЛАДАЮТЬСЯ З: 

Перш, ніж замовити бронедвері, необхідно розуміти - що ж це таке, просто металеві двері, або двері, що володіє якимись особливими властивостями. Потрібно точно знати: за що ви збираєтеся заплатити гроші! 

 

Тут зібрана інформація, яка вам необхідна. Ви дізнаєтеся, як влаштовані вхідні двері, які повинні бути їх властивості та якість. У розділі наведені малюнки і схеми вхідних бронедверей. Але пам'ятайте: ми не розкриваємо всіх секретів, піклуючись про безпеку наших клієнтів, у яких вже стоять броньовані двері, розроблені і виготовлені нашими фахівцями. Це турбота і про вашу безпеку - якщо ви встановите двері «Власт». 

 

Для початку слід знати, що вхідні броньовані двері - це набагато більше, ніж просто металеві двері. 

 

Кожна вхідні двері складається з декількох основних компонентів, і саме їх конструктивні особливості та якість їх виконання є визначальними для якості всієї двері

 

Якщо ви хочете ознайомитися з кожним конструктивним елементом бронедверей, що розробляються і виготовляються фахівцями фабрики дверей ВЛАСТ, натисніть на вибраний розділ. 

 

Все вхідні двері, представлені в нашому каталозі, повністю відповідають стандартам безпеки. Ми гарантуємо, що придбані у нас вхідні броньовані двері будуть абсолютно надійні і повністю відповідати вашим потребам.

 

Фабрика дверей «Власт» - надійний виробник!

 

Якщо Вам потрібно убезпечити своє житло, тоді Вам потрібні металеві двері.

У чому ж полягає надійність і рівень захисту таких пристроїв, як бронедвері? 

 

Броньовані двері фабрики дверей «ВЛАСТ» мають високу тепло- і звукоізоляцію, підвищенну міцність, за рахунок встановлених всередині двері двох поздовжніх і двох поперечних ребер жорсткості. Спеціальні антизрізи і посилені петлі, що не дозволяють зняти двері вхідні з петель, забезпечують додатковий захист від злому. 

Конструкция входных дверей

ОЗДОБЛЕННЯ ДВЕРЕЙ:

 

  • Дерев'яний масив, МДФ фільонка (16мм) ламінована, шпонування або фарбована, полімер, термоплівка Ізраїль, винилискожа Росія або Польща. 
  • Петлі підшипникові (3шт.). 
  • Ребра жорсткості: два вертикальних, два горизонтальних куточка 35 ... 50мм. 
  • два листа стали по 1,5 або 2 мм (в залежності від виду обробки). 
  • Дверна рама: куточок L50, 63 ( в залежності від ширини дверного отвору). 
  • Фурнітура на вибір: MUL-T-LOCK, EKF, Armadillo, COBA. 
  • Теплозвукоізоляція (ISOVER, ROCKWOOL). 
  • Тяга вертикального замикання ( система краб). 
  • Замки на вибір (Cisa, Mottura, Azbe, Mul-T-lock, Apecs, Kale ...). 
  • Антизрізи (не дозволяють зняти двері при зрізаних петлях). 


Особлива конфігурація профілю забезпечує подвійний контур прилягання полотна до дверної коробки, що твердженням оляет встановити два контури ущільнювача, що забезпечують більшу звукоізоляцію і герметичність, а також підсилює стійкість до злому.