Увага, підробки!

РЕАЛЬНИЙ ВЗЛОМ ВХІДНОЇ ДВЕРІ

Підробки за всіх часів були вигідним бізнесом. Видати дешеву та неякісну продукцію за дорогу та високоякісну, і продати за ціною відомої марки – давно відоме шахрайство.

Загальної пошесті підробок не уникли і бронедвері – у Києві 80% усіх пропозицій металевих дверей становлять підробки!


Підробка - це не просто броньовані двері, виготовлені невідомим виробником і пропоновані під виглядом металевих дверей відомого бренду. Це металеві двері, які виготовлені не відповідно до ДСТУ Б.В.2.6-11-97, де регламентується як слід виготовляти металеві двері. Підробки рідко відповідають більш ніж одному-двом параметрам, зазначеним у ДСТУ.


Наприклад, ДСТУ регламентує використання тільки цільних сталевих листів, а багато підробок зварені зі шматків металу (кожні п'яті двері!), замість зазначеної в документі сталі товщиною 1,5-2 мм використовується жерсть 0,8 мм (в результаті двері можуть бути розкриті не лише спеціальними інструментами, а й звичайним консервним ножем).


Усередині дверей не встановлюються ребра жорсткості, або встановлюються такі, які не можуть витримувати силових навантажень, у них відсутній утеплювач, неточності в розмірах такі, що двері не прилягають до коробки, петлі та настановні штирі погано приварені і можуть відвалитися.


Загалом назвати цей твір дверима можна лише умовно. А про забезпечення безпеки та інших функцій, які покликані виконувати вхідні металеві двері, краще відразу забути.


Виробники такої продукції орієнтуються здебільшого тих покупців, які шукають металеві двері бюджетного варіанта. Ще одна обов'язкова умова – клієнт не повинен орієнтуватися у тому, які дійсно мають бути металеві двері.


Але мало того, що, продаючи підроблені металеві двері, продають двері вкрай низької якості. При цьому мало не гарним тоном стало пропонувати за різними акціями (наприклад, новорічна знижка) «відмінні італійські» (німецькі, швейцарські – вибирайте на будь-який смак) замкові системи, захищені від будь-яких видів злому та розтину найвідоміших виробників.


Ціна за таке диво з урахуванням акції невелика – лише 30-40 у.о. Ось тільки довірливий покупець отримує китайський замок, ціна якого рідко перевищує 4-5 у.о., а розкрити який здатний будь-який школяр, який вміє поводитися з викруткою, не кажучи вже про професійного (або навіть не надто професійного) зломщика.