ОБРАТИ ДИЗАЙН ДВЕРЕЙ

В даному розділі, ми пропонуємо Вам, ознайомиться з цікавим дизайном дверей, добірку, яких ми підібрали з різних країн світу. 

 

Якщо Ви не знайшли в нашому модельному ряду саме ті двері, яка б Вас порадувала в вашому домі чи квартирі, Ви можете на базі цих дверей створити свій унікальний і неповторний дизайн двері. А ми в свою чергу, готові реалізувати, маючи власне виробництво, будь-яке Ваше бажання, що стосується дизайну дверей. Наш багаторічний досвід і наша практика дає нам можливість не тільки почути ВАШІ ПОБАЖАННЯ, але і повністю РЕАЛІЗУВАТИ їх. 

 

Наш девізТІЛЬКИ КРАЩЕ!

Сприйняття двері

Побутові речі, що оточують нас, ми звикли сприймати, як належне. Вони такі є, такими були і такими будуть на віки віків. Тому що ми звикли їх бачити саме такими: спокійними, надійними і постійними. Як, наприклад, вхідні двері. Вважається, що перші двері з'явилися в Стародавньому Єгипті близько 3000 років до нашої ери. Виготовлялися ці двері з деревини сикомора - дерева досить доступного в Єгипті, міцного і стійкого до гниття. Дерев'яні двері знаходили і серед руїн древніх міст Персії ... 

Двері для забудькуватих

Вам доводилося йти з дому, забувши щось дуже важливе? Або навіть не дуже важливе, але щось таке, що ви неодмінно хотіли б взяти з собою. Газету, журнал, книгу, парасольку, сонячні окуляри. Ви весь час пам'ятали про цю дрібниці, але в останній момент вас відволікли телефонним дзвінком і ось результат - ви забули! 

Ідеї для парадного входу

Прикраса будинку та присадибної ділянки давно стало традицією. Хтось робить це своїми руками, хтось запрошує фахівців з ландшафтного дизайну, але кожен намагається, щоб його будинок виглядав як можна більш красивим. При цьому, прикрашається практично всі, аж до камінних і пічних труб, але при цьому геть - незаслужено! - забувається про вхідних дверей. 

Незвичайні дверні ручки

Найзвичніший і непомітний елемент декору вхідних дверей - дверні ручки. Навіть якщо люди звертають на них увагу, то тільки на одну мить, а потім відразу про них забувають. Але треба сказати, що це відноситься тільки до стандартних, повсякденним дверних ручок, які нічим не виділяються. Нижче приведена колекція незвичайних ручок ...