ПРО КОМПАНІЮ

Детально про фабрику дверей ВЛАСТ

Детально про фабрику дверей ВЛАСТ

Фабрика дверей ВЛАСТ працює на ринку вхідних дверей та інших видів дверних конструкцій більше 20 років.
Подробнее
Детально про продукцію

Детально про продукцію

За останні роки проблема безпеки власності набула надзвичайної актуальності.
Подробнее

Наші переваги:

Власне виробництво 

ВЛАСТ - фабрика дверей, а не кустарне виробництво в гаражі або підвалі. У нас сучасне обладнання - новітні верстати з ЧПУ, в тому числі і лазерного різання і зварювання. Також у нас відмінна команда професіоналів, постійно підвищують кваліфікацію у провідних виробників обладнання. 

 

Справжні доступні ціни 

Як фабрика , ми закуповуємо все матеріали на склад у великих обсягах по оптовим цінами - тому і собівартість і роздрібна вартість двері у нас набагато менше, ніж у багатьох інших компаній і навіть наших дилерів. Ви придбаєте двері з великою економією - і фінансів і часу і нервів. Зробіть правильний вибір - купивши двері у виробника. 

 

Відмінна якість 

Усі матеріали, що використовуються в процесі виготовлення, дуже високої якості. Асортимент фурнітури і варіантів обробки вражає. А довговічність наших дверей говорить сама за себе - тільки гарантія дається на термін від 5 років, а термін служби наших дверей перевищує 30 років! 

 

Індивідуальний підхід 

Ми можемо в найкоротші терміни виготовити будь-які двері під замовлення - будь-яких розмірів, типу і поєднань внутрішньої і зовнішньої обробки. Різноманітність фурнітури і аксесуарів - від ручок і замків, до кованих елементів, карбування, обробки дверей цінними сортами дерева або навіть натуральної шкіри. Все що Вам потрібно - зателефонувати і проконсультуватися.

 

Безліч приємних сюрпризів 

У нас безкоштовний виїзд майстра на  об'єкт. Він роз'яснить вам всі нюанси і розповість і покаже каталоги, зразки варіантів і підбере тип обробки дверей. Так само ми даруємо кожному клієнту подарунки. Регулярно бувають розпродажі і акції, для пільгових категорій громадян є знижки

Нам можна довіряти!

Фабрика дверей «Власт» є членом Української локсмайстер федерації

Ми працюємо для Вас!

Фабрика дверей ВЛАСТ використовує тільки останні розробки і продукцію світових і вітчизняних лідерів в області замикання. 

Довіряйте справжнім професіоналам .