Види взлому бронедверей. Важливо!

Будь-яка людина, яка збирається встановити вхідні двері, особливо металеві, цікавиться - яким же чином її можна зламати.

 

Це не дивно, адже саме методи злому диктують методи захисту.

 

У цій статті ви зможете ознайомитися з найпоширенішими варіантами злому бронедверей.

 

З аналізу статистичних даних випливає, що є кілька основних видів злому металевих дверей:

 

  • Віджимання;

  • Зрізання петель;

  • Розрізання дверного полотна.

 

Подібними варіантами розтину броньовані двері користуються і професійні зломщики, і інший кримінальний елемент (малолітні хулігани, наркомани), які шукають де і що погано лежить. Для здійснення такого розтину не потрібні спеціальні та дорогі інструменти, всі необхідні пристрої можна придбати у найближчому господарському магазині.

 

Для віджимання вхідних дверей потрібно лише брухт або монтування – інструменти доступні та дешеві. При цьому дверне полотно деформується у місці встановлення замкової системи так, щоб ригелі замку вийшли з отворів – у результаті відбувається відкриття дверей.

 

Для того, щоб захистити двері від віджиму, бронедвері, що виготовляються фабрикою дверей ВЛАСТ, оснащуються замковою системою «краб», в якій замикання здійснюється не в одному напрямку, як у стандартній замковій системі, а відразу в трьох – вгору, вниз, ліворуч/праворуч . Наявність у системі «краб» додаткових вертикальних ригелів збільшує кількість точок замикання та ускладнює віджимання дверей. Крім того, бронедвері ВЛАДА мають додатковий автономний замок із горизонтальними ригелями.

Також віджиму дверей перешкоджають ребра жорсткості, що є в конструкції всіх дверей компанії ВЛАСТ.

 

Для розрізання дверного полотна використовується кілічний ніж – інструмент, що входить у моду серед хакерів. Розрізання здійснюється в області замкової системи, після чого замок просто видаляється, а двері відчиняються.

 

Відкрити двері таким методом можна тільки в тому випадку, якщо при її виготовленні використовувалися тонкі металеві листи (подібним до грішать китайські виробники, що використовують для дверей сталеві листи товщиною 1 мм). Бронедвері компанії ВЛАСТ виготовляються із сталевих листів завтовшки від 2 мм і більше, а для надійності замкові системи оснащуються броненакладками, що ефективно перешкоджає розрізу дверного полотна.

 

Ще один популярний метод злому - зрізання петель бронедвері. В цьому випадку відкриття дверей здійснюється з боку петель, а не з боку замкової системи. Щоб подібного не сталося, бронедвері фабрики дверей Влада оснащуються спеціальними антизрізами, за наявності яких зрізати петлі просто неможливо.

Для розрізання дверного полотна використовується кілічний ніж – інструмент, що входить у моду серед хакерів. Розрізання здійснюється в області замкової системи, після чого замок просто видаляється, а двері відчиняються.

 

Відкрити двері таким методом можна тільки в тому випадку, якщо при її виготовленні використовувалися тонкі металеві листи (подібним до грішать китайські виробники, що використовують для дверей сталеві листи товщиною 1 мм).

Бронедвері компанії ВЛАСТ виготовляються із сталевих листів завтовшки від 2 мм і більше, а для надійності замкові системи оснащуються броненакладками, що ефективно перешкоджає розрізу дверного полотна.

 

Ще один популярний метод злому - зрізання петель бронедвері. В цьому випадку відкриття дверей здійснюється з боку петель, а не з боку замкової системи. Щоб подібного не сталося, бронедвері фабрики дверей Влада оснащуються спеціальними антизрізами, за наявності яких зрізати петлі просто неможливо.


Крім вищеописаних, існує ще безліч способів розкриття замкових систем, адже саме замки є основним захисним механізмом у будь-яких дверях. Розтин замкових систем займаються в основному професійні зломщики, що працюють з наведення. Лише найпростіші методи, які застосовуються до неякісних дешевих замкових систем і бронедверей доступні звичайним зломникам з категорії хуліганів та наркоманів.


ДЛЯ ВІДКРИТТЯ ЦИЛІНДРОВИХ ЗАМКІВ ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ НАСТУПНІ МЕТОДИ:


Бампінг – при такому методі злому зломщик вставляє ключ у сердечник замку, завдає частих ударів на замкові штифти і намагається повернути ключ. Подібним способом володіють лише професійні зломщики.


Якщо корпус замка виступає за дверне полотно, то можливий розрив корпусу осердя на дві частини – для цього здійснюється захоплення корпусу через отвір під ключ. Подібне можливо, якщо двері зроблені непрофесійно – у якісно виконаних бронедверях корпус не виступає за дверне полотно.


Якщо замкова система нічим не захищена, можна витягнути сердечник з корпусу замка, а штифти при цьому зрізаються.

 

За допомогою різних відмичок професійні зломщики можуть здійснювати маніпуляцію – при цьому осердя провертається відмичкою з одночасним переміщенням штифтів, і таким чином відкривається замок. Маніпуляція - метод, доступний тільки професійним зломщикам, і вимагає наявності спеціальних інструментів, вільно придбати які (як, наприклад, брухт або дриль) просто неможливо.


Ще один метод, який використовується професіоналами – слідовий. При цьому береться ключ, приблизно відповідний замку, і підганяється під необхідні розміри шляхом багаторазових спроб відкриття замку та наступних підгонок ключа заточуванням та фрезеруванням. В результаті таких підгонок виходить досить точна копія, за допомогою якої легко відкривається замок.


У деяких випадках злом здійснюється простим підбором ключа - якщо замок типовий і нескладний, а в розпорядженні зломщика достатньо різних ключів.

Іноді застосовується хімічний злом - при цьому в корпус замку заливається кислота, яка розчиняє елементи системи, що утримують штифти замкові.


Бронедвері фабрики дверей ВЛАСТ є максимально злостійкими - вони комплектуються фурнітурою тільки високої якості. Наприклад, циліндрові замки мають захист від розриву корпусу, їх конструкція передбачає сталеві штифти певної форми, внаслідок чого неможливо здійснити поворот сердечника і відчинити двері.


Також замкові системи бронедверей ВЛАДА оснащуються броненакладками, що закривають доступ до замку. Крім того, дублікат ключів до наших замків неможливо виготовити без спеціального інструменту, який практично недоступний.