Як не потрапити на гачок шахраїв?

Ринок буквально переповнений різноманітними пропозиціями металевих дверей. І в цьому дверному морі дуже легко загубитися, нарватися на недобросовісного виробника чи продавця, а то й просто на шахрая. Хотілося б дати кілька рекомендацій - як не дозволити себе обдурити.

 

Почнемо із прямого шахрайства. Як не дивно, але шахраїв простіше впізнати, ніж несумлінних виробників та продавців.

 

Якщо ви купуєте броньовані двері, то вам повинні пред'явити наступні документи:

 

  • Сертифікати на бронедвері;

  • Свідоцтва про реєстрацію;

  • Договір із печаткою.

 

При цьому потрібно обов'язково звернути увагу: печатка якої компанії стоїть на договорі. Це та компанія, до якої ви зверталися, чи інша? Наприклад, ви звертаєтеся до компанії А і замовляєте броньовані двері, а ось договір вам вручають, підписаний компанією Б. При цьому вас запевняють, що немає жодної різниці, це все одна команда, просто компанія А займається, скажімо, постачанням замкових систем, а ось компанія Б безпосередньо виготовляє та продає двері. Повіривши, ви можете опинитися в незручній ситуації. Компанії Б може зовсім не існувати, і у разі виникнення будь-яких проблем із придбаними дверима, ви виявите, що договір із гарантіями має вартість туалетного паперу. Компанія Б може існувати, але там ніколи у житті не чули про металеві двері, там взагалі продають кондитерські вироби. Компанія Б може виробляти бронедвері, але не мати жодного відношення до компанії А, і ваш договір знову ж таки нічого не вартий – компанія Б його не підписувала.

 

Звичайно, наявність усіх документів в ідеальному порядку зовсім не є гарантією якості, але їхня відсутність сигналізує про явну несумлінність.

 

Слід зауважити, що навіть при роботі з найкращою компанією необхідна наявність договору та гарантійного талона. За їх відсутності ви просто не зможете довести, що двері, встановлені у вашій квартирі, ставилися саме цією компанією – а ніяка, навіть найсумлінніша та доброзичлива компанія, не захоче ремонтувати чужі броньовані двері. А майстри, навіть обов'язкові, професійні та сумлінні, зовсім не зобов'язані пам'ятати саме ваші двері. Тому документи мають бути у наявності.


Для того, щоб максимально підвищити шанси придбання по-справжньому якісних металевих дверей, оптимально звернутися до компанії за рекомендацією. Тобто, в таку, послугами якої вже користувався хтось із ваших друзів та знайомих.


Зауважимо, що від 40% до 50% наших клієнтів звертаються саме до нас, на фабрику дверей ВЛАСТ саме за рекомендацією своїх друзів та знайомих, які вже придбали у нас бронедвері.

Слід пам'ятати, що навіть звернення до перевіреної друзями та знайомими компанії не скасовує того факту, що необхідно перевіряти перелік документів, особливо гарантійні зобов'язання. Багато фірм хороші лише до того моменту, поки справа не доходить до гарантійного випадку чи іншої проблеми.


Готовність та можливість оперативно виправляти дефекти – один із показників надійності компанії.


Якщо ваші друзі замовили металеві двері, а потім виявили в них дефект, який за першим дзвінком виправили майстри виробника – це гарний знак. Часто фірми, знайдені за газетними оголошеннями, і що пропонують супер-низькі ціни та супер-тривалі (до 8 років!) гарантії, не відгукуються на повідомлення про виявлені дефекти. На такі фірми можна дзвонити місяцями, вимагаючи майстра, але так нікого і не дочекатися. Зате на руках у клієнта чудова восьмирічна гарантія, та й двері коштували зовсім дешево.


Немаловажний показник якості роботи компанії та пропонованих нею металевих дверей – професіоналізм консультантів та майстрів замірників. Якщо фотографії, які показує замірник, старі та потерті, а зразків оздоблювальних матеріалів мало, та ще й у питаннях про продукцію людина орієнтується не надто добре, то краще відмовитись від замовлення бронедвері – компанії, що випускають якісну продукцію, користуються послугами лише професіоналів.


Пам'ятайте, що замірник, що приїжджає на виклик клієнта, повинен не просто виміряти дверний отвір і на цьому вбути на робоче місце. Його завдання – визначення всіх нюансів майбутньої установки бронедвері, а це залежить не тільки від розмірів дверного отвору, а й від товщини стін, від матеріалу, з якого вони виготовлені і таке інше. Він повинен розбиратися в замкових системах, основах конструювання будівель (уявіть, що ваш дверний отвір нестандартного розміру і без зміни стіни не обійтися), дизайн інтер'єру та багато іншого.


Саме рекомендації замірника ляжуть в основу конструкції ваших майбутніх дверей, тому не соромтеся перевіряти його компетентність – від них залежить ваш спокійний сон та безпека вашого майна.