ВИДИ ДЕКОРАТИВНОЇ ОБРОБКИ

ВИДИ ОЗДОБЛЕНЬ  НАШИХ МЕТАЛЕВИХ ДВЕРЕЙ

Пройшовши по посиланнях, вказаних вище, ви зможете ознайомитися з різними видами оздоблень металевих дверей, пропонованими фабрикою дверей ВЛАСТ. Обробки на будь-який смак і гаманець, що задовольняють будь-яким естетичним потребам і повністю відповідають високим стандартам якості.

 

Для металевих вхідних дверей, що виготовляються серійно або на замовлення, найбільш важливими є конструктивні і характеристики. Але не менш важливий і естетичний вигляд, якість зовнішньої і внутрішньої обробки.

 

Театр починається з вішалки, а будь-яке приміщення - з вхідних дверей, будь то квартира, будинок, офіс, гараж або навіть склад. Зовнішній вигляд вхідних дверей заздалегідь визначає ставлення до приміщення, і навіть здатний створити настрій - від радісного до глибокого негативу.

 

При виборі обробки вхідних дверей багато що залежить від того, для якого саме приміщення призначена дана двері, чи є вона зовнішньої (з виходом на вулицю), або внутрішньої (наприклад, двері в квартиру багатоквартирного будинку). Наприклад, якщо мова йде про двері в гараж, то обробка повинна витримувати досить агресивні умови експлуатації (контакт із зовнішнім середовищем - перепади температури і вологості), а ось про вишуканість можна не турбуватися. Досить буде, якщо двері гармонійно впишеться в дизайн ділянки, а для цього вистачить і звичайного фарбування, тим більше, що сучасні технології нанесення фарби гарантують надійність і довговічність і при різких змінах температури, і при високій або низькій вологості, і при прямому попаданні сонячних променів . 


А ось для внутрішніх дверей гаража, що веде з гаража в будинок, ситуація дещо інша. Сторона, звернена в гараж, може бути просто пофарбована, а сторона, що виходить в житлові приміщення, повинна бути оброблена відповідно до навколишнім інтер'єром, щоб не опинитися недоладним плямою. 


Зовнішню обробку вхідних дверей в квартиру бажано вибирати таким чином, щоб двері не дуже вирізнялися з-поміж сусідських - з міркувань безпеки. А ось з внутрішньої сторони відкривається простір для фантазії, тут можливо задоволення будь-яких бажань і естетичних потреб. Тим більше, що внутрішня обробка повинна відповідати інтер'єру приміщення. Наприклад, якщо в інтер'єрі квартири переважає шкіра, то двері з обробкою МДФ панелями будуть відмінно виглядати.Для класичних інтер'єрів та оздоблення «під старовину» добре підходять двері, оброблені шпоном або деревом. 


Вибираючи обробку, слід знати, що вона призначена не тільки для прикраси, але ще і є захистом металоконструкції вхідних дверей, продовжує довговічність двері. Тому так важливо дотримання технологій при виконанні обробки бронедверей. Будь-які конструкції фабрики дверей ВЛАСТ спочатку грунтуються - для захисту зовнішнього листа металу від корозії, а тільки потім починається сама обробка. 


Якщо ви купуєте металеві двері у нас , то за викликом зморщок до вас приїде майстер, який не тільки виміряє ваш дверний отвір, але і допоможе визначитися з дизайном, матеріалом, фактурою і текстурою обробки.