ОФОРМЛЕННЯ ДВЕРНИХ ВІДКОСІВ ПІСЛЯ ВСТАНОВЛЕННЯ

Фабрика дверей ВЛАСТ пропонує своїм замовникам послугу з професійної обробки укосів вхідних металевих дверей. Ми пропонуємо різні види укосів на металеві двері, виконані з шпонированного і ламінованого МДФ, штукатурки.

 

ЩО ТАКЕ ВІДКОС?

 

Дверні відкоси  - це панелі, які розташовані в просторі між стіною і дверима, щоб зміцнити монтажний шов. Вони виготовляються з різних матеріалів. Зустрічаються дерев'яні укоси, з ПВХ. Бувають також штукатурні укоси.

 

Їх монтаж проводиться після того, як вхідні двері були встановлені.  Завдяки оформленим відкосам  поліпшується і зовнішній вигляд дверей. Краще при оздобленніі відкосів і дверей використовувати однакові матеріали. Це поєднання буде виглядати сучасно і стильно. Обшивка  відкосів  також захищає приміщення від протягів. 


Дверні відкоси  бувають верхніми і бічними. Робота зазвичай починається з верхнього. Вже потім встановлюються бічні. Перед тим, як почати оштукатурювання відкосів необхідно підготувати поверхню для нанесення штукатурки і заповнити пази між дверною коробкою і стіною.

Відкоси  можна виконати з МДФ під колір двері, тоді металеві двері  будуть мати закінчений вигляд і буде добре поєднуватися з інтер'єром.

 

ВСТАНОВЛЕННЯ ДВЕРНИХ ВІДКОСІВ

 

Наші співробітники швидко та професійно підберуть матеріал і  дизайнерське рішення за наявними у них каталогам. Співробітники нашої компанії до кожного клієнта підходять індивідуально і в залежності від Вашого стилю і колірової гами Вашого будинку,  можуть підібрати індивідуальне рішення в оформленні та обробці дверних прорізів, вибір декорів достатньо  широкий і дозволяє вибрати вироби, повністю підібравши по стилю під будь-який інтер'єр. Відкоси  можуть повторювати фактуру натуральної деревини і не тільки. І запам'ятайте, двері, ціна, якої підійшла по бюджету, буде зовсім по-іншому виглядати  без оформлених відкосів, ніж з ними. 

 

З будь-яких питань, пов'язаних з обробкою укосів вхідних дверей, прохання звертатися за телефоном:

 

(044) 501 80 08

Кваліфіковані фахівці нашої компанії завжди нададуть Вам допомогу. Телефонуйте зараз!