Mottura - 54.Y936

Механізм замка забезпечений системою швидкого перекодування, захистом від відмички і марганцевістой пластиною, що захищає сувальдну секцію від висвердлювання. 
Повне замикання: 4 півоберту по 180 'на сувальдной частини, виліт ригелів 40 мм, 2 обороту по 360' на циліндричної, виліт 22 мм, діаметр ригелів 18 мм. 
 
Ключі: один монтажний + п'ять постійних з системою "MyKey". 
 
Одним з останніх варіантів модернізації сувальдних замків фірми MOTTURA є запобігання можливості незаконного виготовлення копій ключів і відкриття замку відмичками. Ще недавно дублікати ключів до сувальдних замків MOTTURA можна було виготовити практично в будь-якій майстерні. Запатентованим винаходом фірми MOTTURA є наявність на ключі системи MY KEY рухомих обертових елементів «кульок», що робить дублювання неможливим. 
 
Копії таких ключів можна виготовити тільки по пред'явленню оригінального ключа та картки індивідуального власника, яка йде в комплекті до замка, NUCLEO або циліндру. Рухливі елементи ключів до замків MOTTURA системи MY KEY вступають у взаємодію з деталями внутрішнього механізму замка, ключ вільно плавно обертається в замку, відкриваючи або закриваючи його.