Mottura 52.J771 - My Key

Mottura 52.J771 My Key має переваги, властивим замкам з маркуванням «J». Від базової моделі 52.771 її відрізняє можливість нескінченної перекодування замка без зняття замка. Ще одним дуже важливим відмінністю від моделі 52.771 є підвищена стійкість до розтину методом самоімпрессіі і відмичками. 


Ключі замку мають шість різних висот нарізки секретів, несиметричні лівої і правої частини ключа. Нововведенням є новий профіль ключа який ускладнений і зменшений. Відповідно, зменшено і ускладнений профіль ключовий щілини, що дало підняти рівень протистояння самоімпрессіі і відмичок на новий вищий рівень - місця для їх маніпуляції практично немає. Крім того, при повороті ключа відбувається поворот спеціальної отсечной пластини, що перекриває краю ключовий щілини - місця, через які відбувається робота відмичками.


Захистом від висвердлюванню забезпечує вбудований сталева кулька в стійці хвостовика засува, зубчаста гребінка якого спеціально ослаблена, унеможливлюючи розтин замку із застосуванням вандального методу - свертишем. 


 Mottura 52.J771 My Key маючи можливість перекодування і є сучасною заміною базової моделі 52.771, перевершуючи її за взломостойкості і комфортним можливостям. Однакові розміри цих замків дозволяють проводити їх заміну без переробок дверного полотна. 


Властивості технології My Key 


Mottura My Key - винайдена і запатентована Італійським виробником Mottura ця технологія запобігає можливість виготовлення дублікатів ключа в звичайних майстерень.Робота технології грунтується на оснащенні ключів спеціальними шарнірними елементами, званими інтерактивними елементами ключа. Присутність таких елементів дозволяє замку визначити, що його відкриває потрібний ключ від цього замка. Подібні ключі без кульок (навіть з однаково нарізаним візерунком) замок не відкриють. Виготовити дублікат ключів My Key можна в сертифікованих сервісних центрах, копії ключів можна виготовити тільки після пред'явлення картки власника замку.