Як відрізнити посередника від виробника

Перше, що слід зробити, щоб відрізнити виробника металевих дверей від посередника - звернути увагу на рекламне оголошення. Справжній сумлінний серйозний виробник бронедверей вказує в оголошенні назву або торговельну марку, а також свій логотип. Посередники і дрібні виробники (кустарні майстерні) обходяться без таких надмірностей. Найчастіше їх оголошення - всього лише рядок у газеті.


Розмовляючи по телефону з менеджером, слід попросити у нього адресу виставки продукції підприємства (серйозні виробники обов'язково мають подібну виставку), адреса виробничого відділу, так далі. Посередник - одинак, а ось у справжнього виробника є поділ функцій між персоналом.


Буває, що посередник надає все потрібне: у нього є дружні зв'язки з яким -або виробником, а також «свій» майстер що заміряє, яким можна зателефонувати, а він вже назветься  ким завгодно. Ось тільки один нюанс: посередник змушений наполягати, щоб йому назвали адресу майбутнього покупця або телефон - для того, щоб повідомити виробнику, що це клієнт ні з вулиці, а від нього, і отримати свій посередницький бонус. Без телефону або адреси ніякої інформації посередник не дає.


Ну і найнадійніше: не обмежуватися телефонним спілкуванням, а відвідати виставку продукції та / або виробництво.