Міфи про бронедверей

Недобросовісні продавці схильні до творчості і поширення міфів, які покликані підняти ціну пропонованого ними товару. В результаті вони тільки вводять клієнта в оману і перешкоджають отриманню достовірної інформації про металевих дверях. Ну а потім клієнт витрачає гроші на те, що йому зовсім не потрібно, зате активно рекламується. 

Давайте розберемося в основній масі міфів - це допоможе вам з'ясувати те, що вам дійсно потрібно, і відокремити від того, на що не варто витрачати гроші. 

Міф 1. Чим дорожче вхідні металеві двері - тим вище її захисні властивості. 

Нічого подібного. Висока ціна металевих дверей може означати як підвищення її захисних властивостей, так і наявність дорогої статусної оббивки. Наприклад, якщо дешеву китайську двері, у якій захисних властивостей менше, ніж у звичайної дерев'яної двері, обробити натуральним деревом або шкірою, вона буде коштувати дуже дорого, а захисні властивості при цьому не зміняться. 

Захисні властивості дверей залежать зовсім не від ціни, а від вибору клієнта, який замовляє ту чи іншу конфігурацію - надійність замкових систем, наявність ребер жорсткості і так далі. 

Міф 2. Існують надійні і дешеві бронедвері 

На жаль, металеві двері відносяться до тієї категорії товарів , про які говорять, що хороша річ дешево не коштує. Можна знизити вартість металевих дверей, заощадивши на оздоблювальних матеріалах, і таким чином отримати бюджетну металеві двері.Але будь-яке зниження вартості за рахунок використання занадто тонких металевих листів, відсутність ребер жорсткості, утеплювача і так далі, безпосередньо веде до значного зниження якості і, відповідно, до зникнення надійності двері. 

Міф 3. Чим важче вхідні двері, тим вона надійніше

Вага металевих дверей має мало відношення до її надійності. Більш того, важкі металеві двері можуть перекосити дверну коробку, викликати тріщини в стіні і так далі. Важкі металеві двері використовуються тільки в спеціальних випадках (наприклад, в банківських сховищах або коли потрібно куленепробивні двері). В інших випадках навпаки існує тенденція полегшення двері, але не за рахунок використання тонких листів металу, а за рахунок застосування спеціальної легованої сталі - це зберігає високу взломоустойчивость двері, але при цьому полегшує навантаження на стіну і дверну коробку. 

Зверніться до фахівців - вони підкажуть, якої товщини і маси повинна бути двері, що відповідає вашим побажанням надійності. 

Міф 4. Особливо надійні бронедвері неможливо зламати. 

На жаль, не існує ні бронедверей, ні будь-яких інших дверей, які були б взломоустойчивості на 100%. Будь-яку систему захисту можна або обійти, або зламати. Все залежить від того, скільки часу займає злом, і який галас при цьому виробляє зломщик. Якщо злом галасливий, та ще й займає досить тривалий час, зломщик швидше відмовиться від такої «роботи» - висока ймовірність залучення уваги сусідів з усіма витікаючими наслідками.Зазвичай, якщо зломщик не може розкрити двері за 5-7 хвилин, він залишає спроби, навіть якщо розтин досить тихе - чим довше часу він возиться з дверима, тим більше шансів, що його хто-небудь помітить.

Міф 5. Головне в металевих дверей - товщина сталевих листів.

Товщина сталевих листів, безумовно, має велике значення, але не визначальне, оскільки найважливіше - продуманість загальної конструкції металевих дверей, правильність її монтажу і наявність прихованих захисних елементів.

Міф 6. Головне в металевих дверей - замки, якщо вони хороші, то і двері надійна. 

Замкові системи відіграють важливу роль у забезпеченні надійності металевих дверей. Однак, вони забезпечують лише 50-60% захисту. Крім хороших замкових систем, бронедвері повинна бути надійною і сама по собі - стійкою до механічних впливів, важко розкривається. Адже навіть самі зламостійкі замки не вбережуть від злому, якщо вони встановлені в кволу, ненадійну конструкцію дверей. 

Міф 7. Чим більше замків встановлено на бронедвері - тим вище надійність.   

Насправді безпеку бронедвері відмінно забезпечують всього два замки високої секретності - основний і додатковий. Саме ця кількість і встановлюють великі компанії-виробники. Збільшення кількості замкових систем призводить лише до того, що доводиться витрачати мінімум півгодини, щоб потрапити у власний будинок, та ще й постійно ремонтувати і замінювати виходять з ладу механізми. 

Міф 8. Якщо бронедвері зроблено на секретному підприємстві (оборонному, військовому заводі), то вона має підвищені захисні властивості. 

Сучасні бронедвері благополучно виготовляються на звичайних підприємствах без всяких оборонних і військових заводах, і це абсолютно не впливає на їх надійність. При виготовленні металевих дверей не застосовуються ніякі «секретні» або «космічні» технології, навіть якщо вони виготовляються на оборонному підприємстві. 

Міф 9. Тепло- та звукоізоляційні властивості металевих дверей високі при використанні особливих речовин.

Цим «особливим» речовиною є мінеральна вата - широко відомий і широко застосовуваний в будівництві теплоізоляційний матеріал, який дійсно володіє відмінними показниками тепло- і звукоізоляції. А ось «особливе наповнення» двері суперміцні бетонами, зі свинцевим стружкою і товченим склом, не дає ніякої реальної користі. 

Міф 10. Міцність бронедвері підвищується, якщо дверна коробка заповнена бетонною сумішшю. 

Міцність бронедвері забезпечує замкнута металоконструкція, виготовлена із зварених між собою сталевих труб - така конструкція є досить жорсткою і міцною. Якщо ж конструкція не замкнута (з метою економії зроблена з одного сталевого профілю), то для підвищення надійності доводиться заповнювати її бетонною сумішшю