Навіщо потрібен подвійний притвор і антизрізи

Основною функцією вхідних дверей є захист приміщення від несанкціонованого зламу і проникнення, охорона майна та власників. Тому в конструкції двері використовуються різні додаткові пристрої, що підвищують стійкість до злому і дозволяють дверям найбільш ефективним чином виконувати покладені на них охоронні функції. 

Протиз'ємні штирі  (антизріз)

Штирі проти знімання не дарма називають антизрізами - вони перешкоджають зніманню полотна в разі зрізання петель, що підвищує зломостікість двері. Встановлюються антизрізи з боку навісів. На фотографії ви бачите стандартний штир, виготовлений у вигляді ригеля. При закритті полотна цей штир входить в дверну раму. Зазвичай встановлюється 3-4 невеликих антизріза в залежності від кількості навісів.

Насправді, у більшості українських та зарубіжних виробників металевих дверей, як це не парадоксально, антизрізи - це просто фікція, і в разі реального злому броньованих дверей, вони абсолютно не грають ніякої ролі. Тобто абсолютно не виконують покладених на них функцій щодо захисту вхідних дверей шляхом утримання її в дверній коробці.

Проблема частково пов'язана з пластиковими заглушками в коробці, які надають більш естетичний вигляд дверей, але абсолютно позбавляють її зломостійких характеристик за рахунок збільшення отворів для входу антизріза. Саме ці 2-3 мм все і вирішують!

При зломі дверей, шляхом зрізання петель, вони, на жаль, не виконують свою функцію. Вважаємо, що в даному випадку, називаючи металеві штирі "антизрізами", грубо порушується Закон України «Про захист прав споживачів». Так, як замовнику надається заздалегідь невірна інформація про товар, а саме: "антизрізи" такими зовсім не є і в разі зрізання петель не несуть ніякої захисної функції.  Так, просто штирі без функції і користі - ілюзія надійності і не більше!

Дверний притвор

Зовні дверний притвор схожий на невеликий виступ. Фахівці з установки також називають його місцем з'єднання полотна і стійок дверної коробки. Завдяки притвору, можна в кілька разів збільшити тепло- і звукоізоляцію. Коли двері закриті, вбудований ущільнювач гарантує ізоляцію від зайвого шуму, неприємного запаху, протягів і низьких температур. Дверний притвор може складатися з одного, двох або трьох рівнів. Їх кількість залежить від конкретної моделі дверей або побажань замовника.

Фахівці Фабрики дверей Власт розробили спеціальний посилений притвор двері, в якому товщина сягає від 20 і до 30 мм сталі. Такий притвор значно може впливати на зламостійкі властивості двері, такі як:

  1. Перерізання ригелів замків і антизрізів болгаркою;
  2. Віджимання полотна двері ломом;
  3. Інші способи силового злому.

Нижче ми бачимо однорівневий притвор і ущільнювач:

Подвійний притвор з подвійним ущільненням на полотні:

Металоконструкція подібного типу відрізняється підвищеними показниками зломостійкості, а також підвищеними характеристиками тепло- і звукоізоляції. Це забезпечується наявністю двох контурів ущільнення. Також двері подібної конструкції є більш привабливими зовні.

Двері фабрики «Власт» є практично невразливими і безпечними - при їх виготовленні використовуються найкращі технології та конструкції.