Участь у семінарах

Українська Торгова Група «ЛІОМ» вручила сертифікат партнерства Фабриці дверей ВЛАСТ

19 листопада 2013 Українська Торгова Група ЛІОМ (ексклюзивний представник замків і замкових систем Європейського концерну SECURIDEV на території України) вручила сертифікат фабриці дверей ВЛАСТ. Даний сертифікат підтверджує, що виробнича компанія «Власт» є офіційним партнером по встановленню та реалізації замків і циліндрів таких торгових марок, як DOM, TITAN, CR.

Торгова Група ЛІОМ і фабрика дверей ВЛАСТ успішно співпрацюють не один рік. За цей час компанії забезпечили український ринок якісною замкової продукцією, вберегли покупців від випадків пограбування. А тому партнерство є придбанням для обох компаній.

Оскільки цілі компаній співпадають - забезпечення клієнтів якісним і надійним продуктом, обидві компанії будуть успішно розвиватися і динамічно рухатися вперед.

Участь в семінарі "НОВА ЩАБЕЛЬ ЗАХИСТУ сувальдних замків" від Торгової Групи ЛІОМ


9 грудня 2013 відбувся семінар «Новий ступінь захисту сувальдних замків, організований Українською Торговою Групою ЛІОМ. В якості основних партнерів цього семінару, була Фабрика дверей ВЛАСТ, яка надала експериментальні моделі бронедверей, за допомогою, яких відбувалися тестування замків, а також компанія «ВЕДМІДЬ» і її керівник Рубаха Олександром, провідний фахівець аварійного сервісу.


Семінар був присвячений важливій і актуальній темі - несанкціонованого розкриття замків методом самоіпрессіі.

На сьогоднішній час більшість замків піддаються злому, особливо коли інструмент для відкриття замку можна купити навіть в інтернет-магазині.

Олександром сорочки було наочно продемонстровано, з якою легкістю можна відкрити металеві двері з надійним замком, за допомогою самоімпрессівного ключа. За словами Олександра Рубахи даний метод в побуті називають "вбивцею сувальдних замків". Хоча даний метод на перший погляд здається дуже легким, однак він вимагає неабиякого досвіду і практики оператора.

Отже, проблема в захисті власного житла на сьогоднішній день залишається і є актуальною.

Але кожній проблемі є своя противага. Такі проблеми стимулюють сучасних виробників запірної групи товарів знаходити нові рішення і надавати цікаві технічні поліпшення власної продукції, які могли надати максимальний захист. В рамках семінару було презентовано замок, який дійсно піддається методу самоіпрессіі. Це сувальдний замок відомої італійської компанії CR Serrature - модель 7051 MRX PLUS (замок для вхідних металевих дверей з захисними механізмами проти відмичок).

Також в рамках семінару були представлені цікава для українського ринку модель замку CR 7051 PE - BLOCK. Не залежно від попереднього замку в його основу закладено роботу циліндрового механізму. Як відомо, замки під циліндр стають уразливими, якщо відбувається перелом циліндра і доступ до середини замку. Даний замок оснащений функцією автоматичного блокування ригелів і тяг. Тобто в разі злому циліндра, замок автоматично блокується, тим самим обмежить доступ і забезпечить захист приміщення.

Наочно принцип роботи механізму замка продемонстрував для аудиторії бренд-менеджер компанії ЛІОМ Тихій Ярослав.


Аудиторія була вражена побаченим.

Підводячи підсумки, хотілося б сказати, що незважаючи на те, що на сьогоднішній день, відкриття замків методом самоіппресіі, це одна з найбільших проблем, не тільки для виробників, замків, дверей, але і для звичайних людей., Т.к. за допомогою даного методу, можна безшумно і швидко розкрити практично будь-який замок. Тому, практично кожен будинок і квартира, стоять під великою загрозою низького ступеня захищеності.

Фабрика дверей ВЛАСТ спільно з нашим партнерам по замкам і замковим системам торговою групою ЛІОМ, знаючи цю проблему, знайшли вихід з цієї ситуації і готові зловмисникам дати серйозну відсіч. Протестувавши два види замків CR Serrature - модель 7051 MRX PLUS і CR 7051 PE - BLOCK, ми можемо гідно рекомендувати ці моделі для всіх моделей бронедверей Власт і з гордістю заявити про те, що бронедвері фабрики дверей ВЛАСТ-Виска РІВЕНЬ ЗАХИСТУ для кожного будинку і квартири .