GERDA TYTAN - ZX

Замок Gerda Tytan ZX (Герда Титан) - це лідер, серед накладних замків на польському ринку, з підвищеним ступенем секретності. Особливостями цього замку є універсальність і висока надійність, яка забезпечує повний захист квартир та інших приміщень. Замок має блокування поворотної ручки, що виключає можливість відкрити замок зсередини приміщення в разі проникнення грабіжника через вікно або балкон. 


Можлива також версія без блокування поворотної ручки. Випускається в різних колірних варіаціях, а саме: білому, коричневому, графітовому і чорному кольорах. Накладні сертифіковані замки з сімейства Gerda Tytan (Герда Титан) - це результат багаторічного конструкторського досвіду і унікальною запатентованою технологією польської компанії Gerda (Герда). 


Двері з замком Gerda завдяки  високим технічно-експлуатаційним якостям замки Gerda Tytan (Герда Титан) призначені для монтажу в дверях, де потрібно ефективний захист охоронюваних об'єктів, наприклад: квартир, будинків, магазинів, виробничих приміщень, складів, офісів і інших об'єктів нерухомості. 


Своєю чудовою надійністю по-праву завоювали довіру і визнання у покупців. Замки Gerda Tytan мають сертифікат класу С (відповідає стандартам IV класу). Замки з сімейства серії Gerda Tytan оснащені унікальним опатентованним циліндровим механізмом новітньої генерації системи Tytan. 


Керується трубчастим ключем. 4.000.000.000 комбінацій ключа, які застосовуються в системі Tytan гарантують абсолютну неповторність кожного замку.

 Замки Gerda Tytan забезпечують високу стійкість до спроб їх відкриття шляхом підбору ключів або за допомогою відмичок. 


Два масивних сталевих ригеля пускають у хід високоміцний механізм кожного замку, підвищена взломостойкость якого досягнута також за рахунок міцного корпусу і блокади проти вибивання, витискування замка з полотна дверей. 


За умови  коректного  встановлення замки повністю відповідають підвищеним вимогам по надійності і зламостійкості.